Top
o nas – Zdrowe Zdrowie
412
page-template-default,page,page-id-412,page-parent,page-child,parent-pageid-409,mkdf-bmi-calculator-1.0,mkd-core-1.0,wellspring-ver-1.3,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-fixed-on-scroll,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-full-width-wide-menu,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Chcemy być przestrzenią, w której spotykać się będą wszelkie dobre pomysły, działania, projekty, a przede wszystkim rzetelna wiedza na temat zdrowia.

Promujemy zdrowy styla życia, który prowadzi do lepszego samopoczucia zarówno fizycznego, jak i psychicznego i duchowego. Nasza misją jest pomoc w przywracaniu harmonii pomiędzy ciałem, duszą i umysłem.

Dostarczamy wiedzy podpartej autorytetami dotyczącej utrzymania kondycji fizycznej i zdrowego odżywiania m.in. przez opisywanie właściwości i działania minerałów, ziół, owoców, warzyw, orzechów, nasion (itp.) oraz substancji zawartych w produktach prozdrowotnych.