Top
Zdrowe zupy – Zdrowe Zdrowie
3114
post-template-default,single,single-post,postid-3114,single-format-standard,mkdf-bmi-calculator-1.0,mkd-core-1.0,wellspring-ver-1.3,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-fixed-on-scroll,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-full-width-wide-menu,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Zdrowe zupy

Wszyscy kucharze mają swoje ukochane potrawy. Specjalnością Rebeki Katz są zupy!

Jej miłość do zup zrodziła się jeszcze w dzieciństwie, gdy gotowała razem z mamą i babcią. Z czasem zaczęła doceniać nie tylko ich walory smakowe, ale i odżywcze.

O zdrowotnym działaniu zup przekonała się zwłaszcza, gdy zaczęła gotować dla osób chorujących na nowotwory. Obserwowała, jak mała miska pożywnego wywaru potrafiła wzmocnić nawet ciężko schorowane osoby.

Rebecca zaczęła więc eksperymentować ze smakami i składnikami tak, by jej zupy zawierały jak najwięcej składników odżywczych, a jednocześnie były pyszne.

 

 

Wyniki jej poszukiwań są nadzwyczajne. Stworzyła 60 receptur doskonałych zup, które nas odżywiają, odświeżają, pocieszają i zachwycają!

Są wśród nich ożywcze buliony, na bazie których można stworzyć wiele innych zup. Są zupy kremy oraz zupy lecznicze przygotowywane od stuleci w różnych zakątkach świata.

Rebecca Katz robi wszystko, by zdrowa zupa nie kojarzyła się wyłącznie z kleikiem i szpitalnym jedzeniem. Ważne są dla niej nawet dodatki, dlatego przygotowała również przepisy na smakowite urozmaicenia – chipsy, chermoule, drizzle, salsy…

 

Recenzje:

 

Radość Kipiąca Uśmiechem:))

Dwoje na kuchence

Di bloguje

 

 

Zdrowe Zdrowie

Promujemy zdrowy styla życia, który prowadzi do lepszego samopoczucia zarówno fizycznego, jak i psychicznego i duchowego. Dostarczamy wiedzy podpartej autorytetami dotyczącej utrzymania kondycji fizycznej i zdrowego odżywiania.

Brak komentarzy

Napisz komentarz