fbpx
KONKURSY

Dziel się zdrowiem! Rodzice piszą książkę dla Rodziców

Kto lepiej niż rodzice doradzi innym rodzicom, jak przygotować zdrowe, ale jednocześnie smacznie posiłki? Jeśli Twoje dzieci z apetytem zajadają się Twoimi zdrowymi obiadami, śniadaniami i przekąskami, podziel się z innymi, jak to robisz.

Chcemy stworzyć książkę, która pokaże, że mimo zabiegania, dziecięcego marudzenia i lenistwa dorosłych, da się na co dzień zdrowo odżywiać. Będzie wyrastała z codziennej praktyki w wielu domach.

Jeśli udaje Ci się, chociaż od czasu do czasu, przemycić coś zdrowego do swojego rodzinnego menu, podziel się tym. Zostaw poniżej przepis na zdrowe, sprawdzone w Twoim domu danie, a my możemy opublikować je w książce.

Nasz dietetyk sprawdzi wszystkie zebrane przepisy i pomoże nam wybrać te, które warto polecić innym i umieścić w książce. Skontaktujemy się z autorami wybranych przepisów.

NAPISZ Z NAMI TĘ KSIĄŻKĘ!

 

Czekamy na przepisy do 31 grudnia 2017 roku

Pełny regulamin konkursu tutaj

Zdrowe Zdrowie

Promujemy zdrowy styla życia, który prowadzi do lepszego samopoczucia zarówno fizycznego, jak i psychicznego i duchowego. Dostarczamy wiedzy podpartej autorytetami dotyczącej utrzymania kondycji fizycznej i zdrowego odżywiania.

Skomentuj

Zostaw komentarz