fbpx
zdrowe relacje

Jak rozsądnie kupować świąteczne prezenty?

Święta zbliżają się już wielkimi krokami. Przed nami czas na rozdawanie prezentów i cieszeniem się z kilku dni wolnego. Aby zacząć przeżywać te piękne najpierw musimy się wybrać sklepu aby zakupić prezenty. Jak zrobić to w rozsądny sposób? Dowiesz się w kilku poniższych zdaniach.

Zrób listę osób i zastanów się jaki budżet  możesz przeznaczyć na jedną osobę. To kluczowy punkt, który pozwoli Ci nie wyzerować twojego portfela. Następnie zastanów się nad wyborem prezentu dla danej osoby i sprawdź gdzie w internecie możesz go znaleźć najtaniej.  Pamiętaj, że musisz również doliczyć koszty wysyłki. Wiele firm przed świętami oferuje opakowanie prezentów za darmo więc warto z tego skorzystać.Co warto kupić dla siebie?  Warto zainwestować w kosmetyki oraz chemię. Te produkty mają długą datę ważności i spokojnie można je kupić w zapasie, jeżeli się to opłaca. Dobrym pomysłem są również torebki i akcesoria bardzo znanych marek. Można upolować luksusowe produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Co więcej jeżeli jesteś w fazie remontu lub urządzenia mieszkania zerknij na strony, których produkty Cię interesują.

W celu zrobienia zakupów w galerii postaraj się wybrać z samego rana, ponieważ zaraz po otwarciu we wszystkich sklepach jest porządek i nie ma jeszcze tłumów. Oczywiście ruch przed świętami na pewno będzie większy ale na to już nic nie zaradzimy!Pamiętaj aby zrobić szczegółową listę wszystkich produktów i trzymać się ściśle tego co zapisałaś.  Dla najbliższych kupuj produkty, które znają i używają na co dzień. Idealne będą perfumy, biżuteria lub kosmetyki. Dla dalszych osób możesz kupić coś co jest związane z ich hobby i zainteresowaniami. Może książka lub płyta? Nie kupuj osobistych rzeczy koleżankom lub kolegom z pracy. Dobrym pomysłem jest również złożenie się wspólnie na prezent dla jednej osoby. Wówczas możecie wybrać coś wartościowego i wyjątkowego. Pamiętaj, że prezent musi również ładnie wyglądać i cieszyć oko!

Obyte klika porad podpowiedziało Wam jak dobrze zrobić zakupy i nie zrujnować swojego portfela!

aneta_lifestyle

Przez wiele lat trenowałam wyczynowo pływanie i stąd wzięła się moja pasja do sportu oraz zdrowego stylu życia. Ponadto jestem instruktorem pływania i na co dzień pracuję, ucząc i trenując innych. Wiem również jak bardzo ważne jest bezpieczeństwo w wodzie - jestem ratownikiem WOPR oraz studentką kierunku Ratownictwo Medyczne. Moim największym osiągnięciem jest pierwsze miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym. Z zamiłowaniem prowadzę lifestylowe konto na Instagramie, w którym dzielę się swoimi zainteresowaniami, przepisami oraz zdjęciami z dnia codziennego. Kocham podróżować i odwiedzać nowe kraje. W wolnych chwilach uwielbiam spacerować, gotować i testować nowe przepisy.

Skomentuj

Zostaw komentarz