fbpx
Produkty do testowania

Testujemy Szampony ANWEN

Szampony ANWEN są wynikiem innowacyjnego podejścia do pielęgnacji włosów, opartego m.in. na ocenie ich porowatości. Dzięki temu są lepiej dopasowane do potrzeb włosów i przez to bardziej skuteczne. Jeśli chcesz wypróbować, czy tak jest rzeczywiście, zgłoś się do przetestowania jednego z proponowanych szamponów.

Szampon ANWEN – Pomarańcza i Bergamotka

Formuła szamponu w piance bazuje na naturalnych detergentach o łagodnym działaniu. Ekstrakty z shikakai, kolibła egipskiego, gipsówki wiechowatej i mydlnicy lekarskiej – dzięki wysokiej zawartości saponin – pomagają skutecznie, a zarazem delikatnie, oczyścić skórę głowy. Ekstrakt z wierzbownicy oraz cynk wpływają regulująco na produkcję sebum, przez co włosy dłużej pozostają świeże. Wit. B3 jest przeciwzapalna, poprawia także ukrwienie skóry, co stymuluje wzrost włosów. Betaina zapewnia nawilżenie. Świeży zapach pomarańczy z bergamotką to przyjemność podczas stosowania.

Szampon nie zawiera agresywnych detergentów i nadaje się do codziennego stosowania.

 

 

Szampon ANWEN – Brzoskwinia i kolendra

Formuła szamponu w piance bazuje na naturalnych detergentach o łagodnym działaniu. Ekstrakty z shikakai, kolibła egipskiego i gipsówki wiechowatej – dzięki wysokiej zawartości saponin – pomagają skutecznie, a zarazem delikatnie oczyścić skórę głowy. Dodatek pochodnej lukrecji zapewnia ograniczenie wydzielania sebum i zmniejsza swędzenie. Wit. B3 jest przeciwzapalna, poprawia także ukrwienie skóry, co stymuluje wzrost włosów. Ekstrakty z siemienia lnianego i prawoślazu oraz betaina działają nawilżająco. Zapach brzoskwini z nutą kolendry to przyjemność podczas stosowania.

Szampon nie zawiera agresywnych detergentów i nadaje się do codziennego stosowania.

 

Jeśli chcesz samodzielnie przetestować ten produkt, wypełnij poniższy formularz. Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy 20 Testerów, z których każdy otrzyma jeden wybrany przez siebie produkt (wybór należy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym).

Zgłoszenia będą przyjmowane do 24 maja 2019 r.

O wynikach naboru do Testów poinformujemy mailowo wybrane osoby 27 maja 2019.

Do 3 czerwca 2019 czekamy na odpowiedzi zwrotne z adresami do wysyłki.

Wysyłamy produkty najpóźniej 10 czerwca, a 17 czerwca udostępniamy panel do wyrażenia opinii o produkcie.

Do 30 czerwca 2019 czekamy na opinie Testerów.

Nabór zakończony.

Zdrowe Zdrowie

13 komentarzy

Zostaw komentarz