fbpx
książki smaki zdrowia

Zdrowe zupy

zdrowe zupy

 

Wszyscy kucharze mają swoje ukochane potrawy. Specjalnością Rebeki Katz są zupy!

Jej miłość do zup zrodziła się jeszcze w dzieciństwie, gdy gotowała razem z mamą i babcią. Z czasem zaczęła doceniać nie tylko ich walory smakowe, ale i odżywcze.

O zdrowotnym działaniu zup przekonała się zwłaszcza, gdy zaczęła gotować dla osób chorujących na nowotwory. Obserwowała, jak mała miska pożywnego wywaru potrafiła wzmocnić nawet ciężko schorowane osoby.

Rebecca zaczęła więc eksperymentować ze smakami i składnikami tak, by jej zupy zawierały jak najwięcej składników odżywczych, a jednocześnie były pyszne.

 

Wyniki jej poszukiwań są nadzwyczajne. Stworzyła 60 receptur doskonałych zup, które nas odżywiają, odświeżają, pocieszają i zachwycają!

Są wśród nich ożywcze buliony, na bazie których można stworzyć wiele innych zup. Są zupy kremy oraz zupy lecznicze przygotowywane od stuleci w różnych zakątkach świata.

Rebecca Katz robi wszystko, by zdrowa zupa nie kojarzyła się wyłącznie z kleikiem i szpitalnym jedzeniem. Ważne są dla niej nawet dodatki, dlatego przygotowała również przepisy na smakowite urozmaicenia – chipsy, chermoule, drizzle, salsy…

Recenzje

Radość Kipiąca Uśmiechem

Dwoje na kuchence

Di bloguje

 

 

Zdrowe Zdrowie

Promujemy zdrowy styla życia, który prowadzi do lepszego samopoczucia zarówno fizycznego, jak i psychicznego i duchowego. Dostarczamy wiedzy podpartej autorytetami dotyczącej utrzymania kondycji fizycznej i zdrowego odżywiania.

1 komentarz

Zostaw komentarz

  • Jako kobieta kucharka, doskonale rozumiem fascynację Rebeki Katz zupami. Zupę można traktować jako płótno, na którym składniki łączą się w harmonijną całość, tworząc coś więcej niż tylko posiłek – tworzą komfort i poczucie troski. Rebecca wykorzystując swoje doświadczenie i wspomnienia z dzieciństwa, stworzyła przepisy, które nie tylko karmią ciało, ale i ducha. Jej podejście do gotowania jako formy leczenia jest szczególnie inspirujące. Każdy, kto chce urozmaicić swoje codzienne menu i dodać do niego odrobinę zdrowia i pocieszenia, znajdzie w jej książce bezcenny zasób wiedzy.