fbpx
WYDARZENIA

Konferencja – “Suplementy diety z naukowego punktu widzenia”

Chęć poprawy stanu zdrowia, stres, problemy z koncentracją – to tylko kilka z powodów dla których społeczeństwo sięga po suplementy diety. Stały się one bardzo łatwo dostępnym produktem, ale czy wiemy co nauka mówi na temat ich skuteczności? Kto odpowiada za ich bezpieczeństwo oraz co tak właściwie zawierają w swym składzie?

 

Dla wszystkich chcących poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania, mamy dobrą wiadomość. PTSF UJ CM organizuje po raz kolejny konferencję:

 

“Suplementy diety z naukowego punktu widzenia”

 

  • Kiedy: 23 i 24 stycznia 2021r.
  • Gdzie MS Teams
  • Udział: bezpłatny

 

Tegoroczne wydarzenie zostało podzielone na dwa dni, abyśmy mogli przekazać jak najwięcej informacji. Pierwszego dnia zapoznanie z tematyką suplementów diety umożliwi wykład wprowadzający. Po prezentacji zapraszamy do udziału w panelu dyskusyjnym, gdzie eksperci, w tym obszarze, odpowiedzą na wszystkie pytania, zadane przez uczestników. W trakcie drugiego dnia odbędą się webinary dotyczące bardziej szczegółowych zagadnień. Specjaliści podzielą się swoim doświadczeniem między innymi w zakresie suplementacji w ciąży i podczas laktacji oraz wspomną o skuteczności kuracji oferowanych na poprawę pamięci i koncentracji.

 

Wydarzenie jest wyjątkową okazją do nabycia tak kompleksowej i szerokiej wiedzy. Zachęcamy do udziału każdego chcącego zapoznać się  z faktami, znajdującymi poparcie w nauce.

 

Dołącz do spotkania i dowiedz się jak powinna wyglądać bezpieczna i odpowiedzialna suplementacja!

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji, zachęcamy do obserwowania wydarzenia na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/events/244537863718570/

Link do rejestracji: https://forms.gle/As8J878AJbu68K4DA

Zdrowe Zdrowie

Promujemy zdrowy styla życia, który prowadzi do lepszego samopoczucia zarówno fizycznego, jak i psychicznego i duchowego. Dostarczamy wiedzy podpartej autorytetami dotyczącej utrzymania kondycji fizycznej i zdrowego odżywiania.

Skomentuj

Zostaw komentarz