fbpx
Bez kategorii

Mama z pasją. Jak wychowywać dzieci w dzisiejszym świecie

Susan Merrill, prywatnie matka pięciorga dzieci, świadoma natłoku metod i rad wychowawczych, zastanawia się nad pytaniami, które nurtują wiele matek. Autorka doskonale zdaje sobie sprawę z wyzwań, jakie wiążą się z wychowywaniem dzieci we współczesnym świecie. Po mistrzowsku opowiada swoją historię, przeplatając ją niezmiennymi prawdami Pisma Świętego, by umocnić  w wierze i dać nadzieję Czytelnikom. Podaje 10 wskazówek, których wcielenie w życie zapewni radość i sukces w wychowywaniu dzieci.

W książce opowiada o sobie jako mamie. Przedstawia zarówno swoje sukcesy wychowawcze, jak  i problemy, z którymi musiała się zmierzyć. Jej osobiste wyznania czynią niniejszą publikację bardziej wiarygodną i bliższą odbiorcy.Dzięki tej pozycji każda mama będzie mogła odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania. Znajdzie receptę na pełne pasji, dobre i skuteczne wychowanie dziecka.

 

Zdrowe Zdrowie

Promujemy zdrowy styla życia, który prowadzi do lepszego samopoczucia zarówno fizycznego, jak i psychicznego i duchowego. Dostarczamy wiedzy podpartej autorytetami dotyczącej utrzymania kondycji fizycznej i zdrowego odżywiania.

Skomentuj

Zostaw komentarz