fbpx
ARTYKUŁ PARTNERA

Medycyna estetyczna – zabiegi w porze lunchu

medycyna estetyczna

Kto z nas nie skusiłby się na weekend w SPA lub chociaż jeden dzień wypełniony profesjonalnymi zabiegami, po których poczujemy się jak nowi. Marzenie… Jednak, jak doskonale wszyscy wiemy, rzeczywistość jest brutalna i czasu dla siebie częściej nam brak niż mamy go na pęczki. Spotkanie goni spotkanie, po nim dziesiątki telefonów biznesowych i drugie tyle maili do wysłania, a deadline goni. Po pracy trzeba odebrać dzieciaki ze szkoły i zawieść na karate, angielski lub balet, w międzyczasie zrobić zakupy, ogarnąć dom i może, jak mamy szczęście (czytaj drogocenny czas) coś ugotować. I gdzie w tej bieganinie nawet pomyśleć o chwili dla urody? Otóż jest na to sposób.

Małymi krokami wchodzi do naszego kraju patent zachodnich businesswoman. One wiedzą jak zorganizować czas, by służył on przede wszystkim im samym bez rezygnacji z koniecznych obowiązków. Lunch break lifts to zabiegi kosmetyczne wykonywane w porze lunchu. U nas temu trendowi i potrzebom klientek wychodzi naprzeciw chociażby Klinika Sfera mieszcząca się w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich (www.klinikasfera.pl). Okazuje się, że istnieje szeroka gama zabiegów, które można wykonać w naprawdę krótkim czasie (od godziny do 20 minut!). Będzie to między innymi powiększanie ust, botox, a nawet nieoperacyjna korekcja nosa! Są one oczywiście mało inwazyjne, co wcale nie znaczy, że mniej skuteczne! Starannie wyszkoleni specjaliści dokładają wszelkich starań, by skrócić czas trwania zabiegu bez utraty nawet odrobiny jego efektywności. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości najnowocześniejszego sprzętu i metod pracy z pacjentem. Maksymalnie godzina z planu dnia i wybrany problem urodowy rozwiązany! Brzmi ciekawie, prawda?

Może więc następnym razem zamiast wciskać upragniony zabieg w wypełniony po brzegi plan dnia – zdecydujesz się poświęcić jedną przerwę na lunch dla urody. To doskonały sposób nie tylko na poprawę wyglądu, ale również spory zastrzyk pozytywnego samopoczucia i odstresowanie się. Wkrocz na polunchowe zebranie lub spotkanie biznesowe wypoczęta i pewna siebie!

Zdrowe Zdrowie

Promujemy zdrowy styla życia, który prowadzi do lepszego samopoczucia zarówno fizycznego, jak i psychicznego i duchowego. Dostarczamy wiedzy podpartej autorytetami dotyczącej utrzymania kondycji fizycznej i zdrowego odżywiania.

Skomentuj

Zostaw komentarz