fbpx
Bez kategorii

Między ojcem a synem. O budowaniu relacji

Książka profesora Franco Nembriniego jest wspaniałym antidotum na współczesny kryzys ojcostwa i wychowania. Jest ona przede wszystkich bardzo mądrym i aktualnym świadectwem życia w rodzinie wielodzietnej oraz wspaniałego związku między ojcem a synem. Wynika z niej bardzo praktyczna mądrości człowieka, dla którego wychowanie stało się misją życiową. Książka pokazuje wszystkim czytelnikom piękno, urok i potrzebę wychowania, budowania relacji. Przyda się wszystkim rrodzicom, którym leży na sercu właściwe wychowanie.

“Franco Nembrini (ur. 1955), czwarty z dziesięciorga dzieci, nauczyciel, ojciec rodziny, obecnie dyrektor szkoły równościowej La Traccia i odpowiedzialny za nauczycieli oraz uczniów szkół średnich w ruchu Comunione e Liberazione. Autor wielu wykładów i konferencji skierowanych do rodziców, nauczycieli, wychowawców, lekarzy, urzędników państwowych. Dla Nembriniego wychowanie jest powołaniem życiowym. W książce tej zebrane zostały niektóre z jego najbardziej znaczących wystąpień. Przystępne w odbiorze opisy, ubogacone tysiącami przykładów zaczerpniętych z osobistego doświadczenia autora. To doskonała propozycja dla wszystkich interesujących się wychowaniem, zarówno rodziców, jak i profesjonalnych wychowawców.

 

Zdrowe Zdrowie

Promujemy zdrowy styla życia, który prowadzi do lepszego samopoczucia zarówno fizycznego, jak i psychicznego i duchowego. Dostarczamy wiedzy podpartej autorytetami dotyczącej utrzymania kondycji fizycznej i zdrowego odżywiania.

Skomentuj

Zostaw komentarz