fbpx
Bez kategorii

Woda życia

O tym, że woda ma wiele dobroczynnych właściwości dla naszego organizmu i należy jej pić jak najwięcej nie trzeba nikomu mówić. Jednak autorowi książki udało się zaskoczyć czytelnika podejściem do tego pozornie oklepanego tematu. Książka liczy 360 stron, lecz nie ma w niej nic z przysłowiowego lania wody. Jest w całości nasączona ogromną ilością informacji, które zaskoczą niejednego miłośnika zdrowego stylu życia. Zanurz się w tej skarbnicy wiedzy i wyłów z niej pomysły na poprawę jakości swojego obecnego życia.

Tworzenie książek, które spotykają się z zainteresowaniem odbiorców to nadrzędny cel i zarazem marzenie każdego szanującego się wydawcy. Nowe media pozwalają w prosty sposób sprawdzić reakcję Wasze reakcje!

Naszą książkę pokochały blogerki!

 

 

Pani Aneta (@zdrowy_styl_zyciaa) powraca do niej wielokrotnie!

Nic dziwnego, przecież to prawdziwa kopalnia wiedzy i inspiracji.

Wszystko poparte rzetelnymi badaniami naukowymi. Czegóż chcieć więcej?

 

 

 

 

 

 

 

 

Pani Victoria (@wuvixa) również chętnie sięgnęła po “Wodę życia” i dała się porwać wartkiemu nurtowi cennych informacji!

 

“Na życie organizmu składa się wiele czynników. Jednym z nich jest woda, z której ludzkie ciało składa się w większości i długo bez niej nie przetrwa. W ostatnich latach modne jest jej picie – dr Mark Sircus udowadnia, że ta moda ratuje nam życie. Książkę tę powinien przeczytać każdy, kogo choć trochę interesuje sposób, w jaki najlepiej dbać o własne ciało. Rzetelnie i naukowo udokumentowane zalety picia wody powodują, że w trakcie lektury zmienia się dotąd znany świat. Ta książka uświadamia czytelnikowi, po co tak naprawdę warto sięgać po ten „napój życia” i w jaki sposób wodę wybierać. Okazuje się bowiem, że wody dzielą się ona na coś więcej, niż znane nam ze sklepowych półek gazowane i niegazowane, a ich jakość kompleksowo wpływa na cały organizm”.

a

a

a

a

a

a

 

 

Pani Magdalena (@msmadeleine_) pisze:

Autor książki zaskakuje czytelnika podejściem do tematu picia wody więc nie będzie to kolejny pouczający poradnik opisujący, ile litrów wody powinniśmy pić i jak pozytywnie to na nas działa ??Must have dla każdego zainteresowanego zdrowym stylem życia!

„Woda życia” – ta książka z pewnością zaskoczy czytelnika podejściem autora do tematu picia wody. Nie jest to kolejny poradnik przekazujący nam, jak ważne jest picie wody w ciągu dnia. Książka zawiera mnóstwo informacji, które autor przekazuje w bardzo ciekawy sposób. Dowiemy się o wielu właściwościach leczniczych wody, o jej składzie i sposobach spożywania. Autor swoje rozważania opiera na udokumentowanych badaniach naukowych. Mimo fachowej wiedzy, książka jest nadal przyjemna i zadowoli z pewnością każdego miłośnika zdrowego stylu życia.

My czujemy się przekonani!

Zdrowe Zdrowie

Promujemy zdrowy styla życia, który prowadzi do lepszego samopoczucia zarówno fizycznego, jak i psychicznego i duchowego. Dostarczamy wiedzy podpartej autorytetami dotyczącej utrzymania kondycji fizycznej i zdrowego odżywiania.

Skomentuj

Zostaw komentarz