fbpx
ARTYKUŁ PARTNERA

Dokładny kalkulator dni płodnych w telefonie? To możliwe!

Chcesz w naturalny sposób planować rodzinę, monitorować swój cykl menstruacyjny lub po prostu zadbać o swoje zdrowie? Poniższy tekst na pewno Cię zainteresuje!

Tempdrop to inteligentny termometr, który precyzyjnie wyprowadza temperaturę ciała z pomiarów skóry do celów planowania ciąży, naturalnej antykoncepcji lub śledzenia zdrowia. Urządzenie jest w stanie wykazać dokładną temperaturę ciała dzięki połączeniu zaawansowanych czujników i algorytmów. Wykorzystuje dwa czujniki temperatury i akcelerometr, który mierzy przyspieszenie w trzech osiach (x, y i z), aby uzyskać informacje o położeniu, temperaturze otoczenia i temperaturze ciała.

Tempdrop łączy dwa algorytmy, algorytm uczenia się i algorytm filtrowania ATNC (Active Temperature-Noise Cancellation), aby zarówno nauczyć się osobistych wzorców temperatury snu, jak i odfiltrować zakłócenia odczytu temperatury, takie jak spanie pod przykryciem lub zmiana pozycji. Urządzenie nauczy się i precyzyjnie określi Twoje osobiste nocne i miesięczne schematy temperatur.

Jak to działa?

Tempdrop jest noszony pod pachą podczas snu przy użyciu wygodnej opaski. Każdej nocy gromadzi tysiące danych dotyczących temperatury ciała i ruchu w trakcie snu. Temperaturę ciała w trakcie snu uzyskuje  z pomocą zaawansowanych algorytmów. Po zdjęciu urządzenia zainicjuj synchronizację za pomocą czujnika Tempdrop i aplikacji Ovuview  (możesz ją pobrać bezpłatnie z Google Play), a Tempdrop zsynchronizuje zmierzoną temperaturę ciała z danymi w Twojej aplikacji.

Tempdrop w odróżnieniu od innych urządzeń nie wymaga budzenia się codziennie o tej samej porze i dokonywania pomiaru temperatury. Wszystko dzieje się podczas snu!

Planuję zajście w ciążę. Jak Tempdrop mi pomoże?

Właściwie stosunki płciowe w odpowiednim czasie mogą potroić prawdopodobieństwo poczęcia w sposób naturalny. Śledząc owulację, możesz zidentyfikować dni o najwyższym prawdopodobieństwie poczęcia. Tempdrop pozwala ci to zrobić w sposób łatwy i nie wymagający prowadzenia przez Ciebie długotrwałej i narażonej na błąd ludzki analizy.

Chcę stosować naturalną antykoncepcję. Czy Tempdrop w tym pomaga?

Metody oparte na świadomości płodności zyskują na popularności jako rozwiązanie antykoncepcyjne. Jeśli indywidualne zrozumienie naturalnego cyklu Twojego ciała przemawia do Ciebie bardziej niż jego chemiczne zmienianie, wtedy Tempdrop jest dla Ciebie. Zdecydowanie ułatwi Ci zrozumienie własnego ciała i określenie kiedy masz dni płodne, a kiedy nie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o planowaniu rodziny koniecznie zajrzyj na: www.zaplanujrodzine.pl

Zdrowe Zdrowie

Promujemy zdrowy styla życia, który prowadzi do lepszego samopoczucia zarówno fizycznego, jak i psychicznego i duchowego. Dostarczamy wiedzy podpartej autorytetami dotyczącej utrzymania kondycji fizycznej i zdrowego odżywiania.

Skomentuj

Zostaw komentarz