fbpx
ARTYKUŁ PARTNERA kosmetyki pielęgnacja porady

Jak uzyskać gęstsze brwi w sześciu prostych krokach?

Rozbijamy na sześć kroków sposób, w jaki twoje brwi mogą osiągnąć swój „pełny” potencjał!

Trend gęstych brwi nie wydaje się odchodzić z wybiegów, zatem nic dziwnego, że pewnie i ty zastanawiasz się jak poprawić wygląd tej części oprawy oka. Oto co musisz wiedzieć.

Po pierwsze

Pincetę schowaj do szuflady! Pielęgnuj brwi i pozwól im odrosną. Dopiero potem możesz zająć się ich modelowaniem w celu znalezienia idealnego kształtu dla twojej twarzy.

Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem pincety, woskownika czy nitkowania, możesz ponownie rozważyć siłę światła, z której korzystasz podczas pielęgnacji twarzy. Według ekspertów brwi najlepiej pielęgnować w miękkim, matowym oświetleniu – zbyt dużo światła zachęca do nadmiernego ich wyrywania.

Jak uzyskać grubsze brwi za pomocą wazeliny?

Aby twoje włoski odrosły, muszą znajdować się w środowisku sprzyjającym wzrostowi. Oznacza to, że Twoja skóra musi być dobrze nawilżona i odżywiona.

Wpisz wazelinę na swoją kolejną listę zakupów w drogerii. Kosmetyk, o którym wiadomo, że tworzy barierę ochronną, zatrzymuje również wilgoć, aby przyspieszyć naturalny proces regeneracji skóry. Plotka głosi, że Marilyn Monroe używała wazeliny jako wybawcy skóry, co spowodowało pojawienie się u niej znacznie dłuższych włosów na twarzy. Dowód: pomaga na porost włosów.

Jak stosować? Po prostu oczyść i osusz obszar skóry poddawany terapii i nałóż wazelinę na brwi trzy do czterech razy dziennie.

Jak uzyskać grubsze brwi dzięki olejkowi?

Olejek wspomaga wzrost włosów w podobny sposób jak wazelina, tworząc barierę, która blokuje wilgoć. Ale ma nad nią przewagę, ponieważ zwiększa krążenie, stymulując metabolizm komórkowy. To z kolei sprzyja wzrostowi włosów. Można użyć dowolnego oleju, więc wypróbuj oliwę z oliwek, olej kokosowy, olej jojoba, a nawet olej rycynowy. Po prostu nałóż go na brwi przed pójściem spać i pozwól mu zrobić robotę.

Jak uzyskać grubsze brwi za pomocą serum?

Jeśli chcesz do sprawy podejść naprawdę profesjonalnie, to codziennie stosuj serum do brwi. Wybierz takie, które zawiera kompleks peptydowy, witaminy, składniki roślinne i odżywkami do włosów, aby wesprzeć naturalny cykl odnowy brwi. W ciągu dwóch tygodni zauważysz różnicę w ilości i sile włosów na czole. Na rynku dużo jest ser do brwi w różnych przedziałach cenowych. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zajrzyj na stronę: products-bank.com

Jak uzyskać gęstsze brwi za pomocą makijażu?

Po pierwsze, ustal najlepszy kształt brwi dla swojej twarzy. Następnie zarysuj ołówkiem do brwi  schematyczną linię nad i pod brwiami. Używając tego samego ołówka, wypełnij rzadkie obszary małymi kreskami na kształt włosków.

Następnie użyj ukośnego pędzla i prasowanego cienia do brwi o podobnym kolorze, aby zdefiniować kształt brwi. Staraj się nie wypełniać zbyt mocno wewnętrznych kącików brwi, ani nie zwiększać ostrości punktów końcowych.

Na koniec przeczesz brwi szczoteczką, aby zebrać nadmiar proszku, zmiękczyć linie i nadać im naturalny wygląd. Pod łukiem brwiowym nałóż rozświetlający korektor. Jesteś gotowa 🙂

Jak długo odrastają brwi?

Brwi rosną w cyklu od trzech do czterech miesięcy, więc odsuń się od pincety na co najmniej 12 tygodni. Na początku może wydawać się to trochę żmudne i męczące, ale trzymaj się! Włącz do swojej codziennej rutyny wspomniane wyżej sposoby, a na pewno wkrótce będziesz cieszyć się gęstymi brawami jak z wybiegów!

 

Zdrowe Zdrowie

Promujemy zdrowy styla życia, który prowadzi do lepszego samopoczucia zarówno fizycznego, jak i psychicznego i duchowego. Dostarczamy wiedzy podpartej autorytetami dotyczącej utrzymania kondycji fizycznej i zdrowego odżywiania.

Skomentuj

Zostaw komentarz