fbpx
Wiadomości

Już jest! BEAUTY COOK BOOK. Jak jeść świadomie i wyglądać bosko

dieta dla urody
Do sprzedaży trafiła kolejna książka  z serii Zdrowo na co dzień. Do grona naszych autorów dołączyła Beata Grątkowska (Praktykulinarni). Już teraz możecie kupić jej najnowszą książkę BEAUTY COOK BOOK. Jak jeść świadomie i wyglądać bosko.

KLIKNIJ, ABY KUPIĆ KSIĄŻKĘ

Pełna blasku, napięta skóra, lśniące włosy, mocne paznokcie, piękny uśmiech. Któż o nich nie marzy?
Skóra się starzeje, to naturalny proces. Z wiekiem zaczyna brakować w niej kolagenu. Przez lata jest wystawiona na działanie promieni słonecznych, zimna, wiatru i zanieczyszczeń powietrza. Do tego współcześnie doszły stres, nieprzespane noce, troski, pośpiech, hormonalne zawirowania, przeważnie zbyt mała ilość wypijanej wody oraz (a może przede wszystkim) niewłaściwa dieta. Od tak wielu czynników zależy nasze zdrowie, a wraz z nim i nasza uroda. Zatem to, co dobre dla serca, układu krążenia, układu pokarmowego, mózgu, odporności, przyczyni się także do dobrostanu cery, wyglądu włosów oraz paznokci.
Autorka spróbuje pokazać jak dzięki właściwej diecie i prostym zmianom w codziennym stylu życia możemy znaleźć upragnione Źródło nie tylko Wiecznej Młodości, ale i Zdrowia.
BEAUTY COOK BOOK. Jak jeść świadomie i wyglądać bosko
Autor: Beata Grątkowska
Premiera: 23 listopada 2022

Zdrowe Zdrowie

Promujemy zdrowy styla życia, który prowadzi do lepszego samopoczucia zarówno fizycznego, jak i psychicznego i duchowego. Dostarczamy wiedzy podpartej autorytetami dotyczącej utrzymania kondycji fizycznej i zdrowego odżywiania.

Skomentuj

Zostaw komentarz