fbpx
ARTYKUŁ PARTNERA kosmetyki pielęgnacja zdrowy klub

Czytelnicy testują: Nutrikosmetyk od Anwen!

Wypadanie włosów to powszechny problem. Co więc robić gdy na szczotce i w odpływie prysznica zbiera nam się prawdziwy gąszcz? Odpowiedzią może być właściwy suplement diety. Jest nim na przykład Nutrikosmetyk od Anwen, którego testowanie wśród naszych czytelników organizowaliśmy na wiosnę.

Naszym testerom zadaliśmy następujące pytania:

Jak oceniasz stan swoich włosów przed zastosowaniem Nutrikosmetyku Anwen Shake Your Hair?

Połowa uczestniczek testu określiła stan swoich włosów przed zastosowaniem suplementu firmy Anwen jako dobry, druga połowa scharakteryzowała stan swoich włosów jako słaby lub umiarkowany. Dzięki tym odpowiedziom mamy pewien obraz stanu wyjściowego.

Czy wykorzystałeś/aś całe opakowanie Nutrikosmetyku Anwen Shake Your Hair?

To pytanie pozwoliło nam określić czy uczestniczki testu dały szansę dawce zapewnionej przez producenta na działanie w przewidzianym przez niego czasie stosowania produktu. 75% uczestniczek badania skończyło lub prawie skończyło całe otrzymane opakowanie. 1/4 uczestniczek testu nie skończyła produktu.

Czy zauważyłeś/aś poprawę wzrostu włosów?

To pytanie uważamy za najistotniejsze w całym teście, ponieważ sprawdza realizację obietnic producenta. Aż połowa badanych zadeklarowała, że zauważyła wyraźną poprawę wzrostu włosów. W drugiej połowie zdania były podzielone – 25% zauważyło delikatną poprawę wzrostu włosów, a pozostałe 25% nie zauważyło poprawy.

Jak oceniasz smak Nutrikosmetyku Anwen Shake Your Hair?

Tu temat jest kontrowersyjny – ile ludzi tyle opinii. Shake Your Hair ma wyraźny ananasowy smak, który nie każdemu przypadł do gustu. Nawet w naszej redakcji zdania były podzielone. Nasi ankietowani jednak w większości stwierdzili, że produkt jest smaczny – tylko 25% osób smak nie przypadł do gustu.

Jak oceniasz wydajność Nutrikosmetyku Anwen Shake Your Hair?

W przypadku tego pytania ankietowani byli niemal jednogłośni odpowiadając zgodnie, że produkt jest bardzo wydajny i starcza nawet na dłużej niż obiecuje producent.

Czy poleciłbyś/abyś Nutrikosmetyku Anwen Shake Your Hair znajomym?

Zdecydowana większość, bo aż 75% ankietowanych, odpowiedziało, że zdecydowanie tak poleciłoby produkt swoim znajomym. Jedynie 1/4 odpowiedziała, że by tego nie zrobiła.

Zdrowe Zdrowie

Promujemy zdrowy styla życia, który prowadzi do lepszego samopoczucia zarówno fizycznego, jak i psychicznego i duchowego. Dostarczamy wiedzy podpartej autorytetami dotyczącej utrzymania kondycji fizycznej i zdrowego odżywiania.

Skomentuj

Zostaw komentarz