Top
Jak przedłużyć lato? – Zdrowe Zdrowie
4392
post-template-default,single,single-post,postid-4392,single-format-standard,mkdf-bmi-calculator-1.0,mkd-core-1.0,wellspring-ver-1.3,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-fullwidth-featured-image,mkdf-header-standard,mkdf-fixed-on-scroll,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-full-width-wide-menu,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Jak przedłużyć lato?

Wielkimi krokami zbliża się jesień. Wieczory coraz dłuższe a temperatura spada bardzo szybko. Jest dużo zwolenników jesieni, ale jeszcze więcej zwolenników lata i wiecznych wakacji.

Poniżej podam Ci kilka rad, dzięki którym lato w Twoim życiu zagości jeszcze na długi czas.

  • Wybierz się na wakacje! Jeżeli tylko masz taką możliwość to skorzystaj z promocji, które oferują obecnie biura podróży. Wszędzie jest mnóstwo okazji a pogoda w ciepłych krajach bardzo dopisuje. Dzięki temu pod koniec września będziesz opalony i zrelaksowany przed nowym miesiącem pracy.
  • Pij wodę z owocami! Kiedy nadchodzi jesień większość osób zaczyna pić herbatę z miodem a Ty sięgnij po swój ulubiony szklany kubek, wrzuć do niego mrożone owoce i ciesz się smakiem mrożonej wody.
  • Spędzaj dużo czasu na zewnątrz. Pomimo tego, że dni stają się coraz krótsze staraj się łapać każde promienie słońca na zewnątrz. Wykorzystuj piękną pogodę ile się da.
  • Nie rezygnuj z pływania! Woda w jeziorach lub na kąpieliskach nie staje się od razu bardzo zimna. Przy ładnej pogodzie będziesz w stanie się kąpać i cieszyć z plażowania aż do późnego popołudnia.
  • Zadbaj o opaleniznę! Pielęgnuj swoją skórę codziennie ją nawilżając. Skóra, która jest przesuszona bardzo szybko się łuszczy i zabiera nam piękną opalenizną, którą zdobyliśmy w czasie wakacji. Pamiętajmy, że wrześniowe słońce również potrafi być bardzo mocne więc nie zapominajmy o filtrach przeciwsłonecznych.
  • Ubieraj się kolorowo! Jesienna pogoda sprawia, że naszym ulubionym kolorem staje się szary, bordowy i beżowy. Jeżeli nie chcesz dać się ponieść jesiennemu klimatowi zadbaj o to, aby w Twojej szafie nie zabrakło kolorów!
  • Urozmaicaj swoje posiłki kolorowymi warzywami i owocami! Kto zabronił we wrzeniu jeść sałatki owocowe, które przypominają nam o letnich, beztroskich dniach? Może uda się dorwać gdzieś jeszcze wakacyjne owoce i stworzyć z nich wspaniały witaminowy posiłek?

Wakacje i letnia pogoda dla niektórych mogłyby trwać wiecznie. Dlatego trzeba iść za głosem  serca i  nie przejmować się zmieniającym się klimatem i pogodą! Niech lato trwa wiecznie!

Aneta

Instagramerka lifestylowa

Brak komentarzy

Napisz komentarz